Udal batzordeak

1. ELEDUNEN BATZORDEA

 
TALDEA IZENA
EH BILDU ELEDUNA:
Alfonso Arnesto Berruezo Jn.
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA PSN/PSOE ELEDUNA:
Pilar Moreno de la Chica And.
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO – UPN ELEDUNA:
Daniel Cuesta Castañeda Jn.
COALICIÓN IZQUIERDA-EZKERRA ELEDUNA:
Ignacio Bernal Lumbreras Jn.
GEROA BAI ELEDUNA:
Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn.

2. OGASUN ETA LANGILEEN BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Mª Carmen Nadales Ramírez And. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    Pilar Moreno De la Chica And. (PSN)
    Daniel Polo Múgica Jn.  (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn.  (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn.  (GEROA BAI)

3. HIRIGINTZA ETA INGURUMEN BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)
  • KIDEAK:
    Raúl Maiza González Jn. (EH BILDU)
    María Aránzazu Ríos González And. (PSN)
    Daniel Cuesta Castañeda Jn. (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn. (I-E)

4. EUSKARA BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: María Sagrario Ortigosa Lekunberri And. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    Pilar Moreno De la Chica And. (PSN)
    Daniel Cuesta Castañeda Jn. (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn. (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)

5. KULTURA BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Alfonso Arnesto Berruezo Jn. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    María Aránzazu Ríos González And. (PSN)
    Daniel Cuesta Castañeda Jn. (UPN)
    María Teresa Burgui Jurío And. (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)

6. KIROL BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Alfonso Arnesto Berruezo Jn. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    Pilar Moreno De la Chica And. (PSN)
    Daniel Polo Múgica Jn. (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn. (I-E)

7. HEZKUNTZA BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: María Sagrario Ortigosa Lekunberri And. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    María Aránzazu Ríos González And. (PSN)
    Daniel Cuesta Castañeda Jn. (UPN)
    María Teresa Burgui Jurío And. (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)

8. GIZARTE ONGIZATE ETA OSASUN BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Luis Miguel Castro Moraza Jn. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    Pilar Moreno De la Chica And. (PSN)
    Daniel Polo Múgica Jn. (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn. (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)

9. GAZTERIA BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Alfonso Arnesto Berruezo Jn. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    Pilar Moreno De la Chica And. (PSN)
    Daniel Polo Múgica Jn. (UPN)
    Ignacio Bernal Lumbreras Jn. (I-E)

10. ORDENANTZA ETA ERREGELAMENDUEN BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: Raúl Maiza González Jn. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    María Aránzazu Ríos González And. (PSN)
    Daniel Polo Múgica Jn. (UPN)
    María Teresa Burgui Jurío And. (I-E)
    Francisco Javier Unzué Ozcoidi Jn. (GEROA BAI)

11. AUKERA-BERDINTASUNAREN ALDEKO BATZORDEA

  • BATZORDEBURUA: María Carmen Nadales Ramírez And. (EH BILDU)
  • KIDEAK:
    María Aránzazu Ríos González And. (PSN)
    Daniel Cuesta Castañeda Jn. (UPN)
    María Teresa Burgui Jurío And. (I-E)